HTML Tag Usage (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
sk: Atribút

en: Development
sk: Vývoj

en: Language
sk: Jazyk

en: Tag
sk: Značka

en: Field
sk: Pole

en: Count
sk: Počet

en: Entity
sk: Entita

en: About
sk: Informácie o

en: Text format
sk: Textový formát

en: Field Types
sk: Typy polí

en: Field types
sk: Typy polí
