HTML Tag Usage (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Development
ar: التطوير

en: Language
ar: اللغة

en: Tag
ar: وسم

en: Field
ar: الحقل

en: Count
ar: العدد

en: Entity
ar: الكيان

en: About
ar: حول

en: Text format
ar: تنسيق النص
