HTML Tag Usage (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
de: Attribut

en: Development
de: Entwicklung

en: Language
de: Sprache

en: Field
de: Feld

en: Count
de: Anzahl

en: Entity
de: Entität

en: About
de: Über

en: Text format
de: Textformat

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Field Types
de: Feldtypen

en: Field types
de: Feldtypen

en: Entity Id
de: Entitäts-ID
