HTML Tag Usage (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Language
hu: Nyelv

en: Tag
hu: Címke

en: Field
hu: Mező

en: Count
hu: Mennyiség

en: Entity
hu: Entitás

en: About
hu: Leírás

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Field types
hu: Mezőtípusok
