HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
af: Attribuut

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Language
af: Taal

en: Tag
af: Etiket

en: Text format
af: Teksformaat
