HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Development
be: Распрацоўка

en: Language
be: Мова

en: Tag
be: Тэма

en: Field
be: Поле

en: Count
be: Колькасць

en: Entity
be: Сутнасць

en: About
be: Аб

en: Text format
be: Фармат тэксту

en: Field types
be: Тыпы палёў
