HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Development
bg: Разработка

en: Language
bg: Език

en: Field
bg: Поле

en: Count
bg: Брой

en: Text format
bg: Текстов формат
