HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
cs: Atribut

en: Development
cs: Vývoj

en: Language
cs: Jazyk

en: Tag
cs: Štítek

en: Field
cs: Pole

en: Count
cs: Počet

en: About
cs: Popis

en: Text format
cs: Formát textu

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Field types
cs: Typy polí

en: Entity Id
cs: ID entity
