HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
fr: Attribut

en: Development
fr: Développement

en: Language
fr: Langue

en: Tag
fr: Étiquette

en: Field
fr: Champ

en: Count
fr: Décompte

en: Entity
fr: Entité

en: About
fr: À propos

en: Text format
fr: Format de texte

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Field types
fr: Types de champs
