HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
hi: विशेषता

en: Development
hi: उद्विकास

en: Language
hi: भाषा

en: Tag
hi: अंकितक

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Count
hi: गुणांक

en: Entity
hi: इकाई

en: About
hi: के बारे में

en: Text format
hi: पाठ प्रारूप
