HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Language
km: ភាសា

en: Field
km: វាល

en: Count
km: រាប់

en: About
km: អំពី

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
