HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
lt: Požymis

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Language
lt: Kalba

en: Tag
lt: Žymė

en: Field
lt: Laukelis

en: Count
lt: Skaičius

en: Entity
lt: Esybė

en: About
lt: Apie

en: Text format
lt: Teksto formatas
