HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Language
nl: Taal

en: Tag
nl: Label

en: Field
nl: Veld

en: Count
nl: Aantal

en: Entity
nl: Entiteit

en: About
nl: Over

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Entity Id
nl: Entiteit-ID
