HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
oc: Atribut

en: Development
oc: Desvolopament

en: Language
oc: Lenga

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Field
oc: Camp

en: Count
oc: Descompte

en: Entity
oc: Entitat

en: About
oc: A prepaus

en: Text format
oc: Format de tèxte
