HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Language
ps: ژبه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Count
ps: شمیر

en: About
ps: په اړه

en: Text format
ps: متن بڼه
