HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
ro: Atribut

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Language
ro: Limba

en: Tag
ro: Marcaj

en: Field
ro: Câmp

en: Count
ro: Contor

en: Entity
ro: Entitate

en: About
ro: Despre

en: Text format
ro: Formatare text

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
