HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
sl: Atribut

en: Development
sl: Razvoj

en: Language
sl: Jezik

en: Field
sl: Polje

en: Count
sl: Število

en: About
sl: O modulu
