HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Development
sv: Utveckling

en: Language
sv: Språk

en: Tag
sv: Etikett

en: Field
sv: Fält

en: Count
sv: Antal

en: Entity
sv: Objekt

en: About
sv: Om

en: Text format
sv: Textformat

en: Field types
sv: Fälttyper
