HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Language
te: భాష

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Count
te: లెక్క

en: About
te: గురించి

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
