HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Count
th: จำนวน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Text format
th: รูปแบบข้อความ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
