HTML Tag Usage (1.0.0-beta4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Development
vi: Phát triển

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Tag
vi: Thẻ

en: Field
vi: Trường

en: Count
vi: Số lượng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Text format
vi: Định dạng văn bản
