HTML Mail (8.x-2.40) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: Settings
te: అమరికలు

en: To
te: ఎవరికి

en: Instructions
te: సూచనలు

en: (No subject)
te: (విషయం లేదు)
