HTML Mail (8.x-2.64) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Settings
gl: Axustes

en: Mail
gl: Correo-e

en: To
gl: Para

en: Step 1
gl: Paso 1

en: Step 2
gl: Paso 2

en: Step 3
gl: Paso 3

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Theming
gl: Tematización

en: Debug
gl: Depuración

en: (No subject)
gl: (Sen asunto)

en: No theme
gl: Ningún tema

en: (Optional)
gl: (Opcional)

en: Post-filtering
gl: Post-filtrado

en: Here is a recommended configuration:
gl: Aquí esta unha configuración recomendada:

en: Email theme
gl: Tema de correo-e

en: A template file is applied to your message header, subject, and body text.  You may copy the <a href="!uri">!template</a> file to your default theme directory and use it to customize your messages.
gl: Un arquivo de plantlla é aplicado a cabaceira da mensaxe, o asunto e o corpo do texto. Vostede pode copiar o arquivo <a href="!uri">!template</a> no directorio do tema por defecto e utilizarase para personalizar as súas mensaxes..

en: Converts stylesheets to inline style rules for consistent display on mobile devices and webmail.
gl: Convirte as follas de estilo as regras de estilo en líña para a sua visualización en dispositivos móbiles compatibres e webmail.
