HTML Mail (8.x-3.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Subject
jv: Subyek

en: Settings
jv: Sétingan

en: Mail
jv: Surat

en: To
jv: Marang

en: About
jv: Ngenani

en: (No subject)
jv: (Ora ānā subyek)
