HTML Mail (8.x-3.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Mail
sk: Pošta

en: To
sk: Komu

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: logs
sk: záznamy

en: Debug
sk: Ladenie

en: About
sk: Informácie o

en: (No subject)
sk: (bez predmetu)
