HTML Mail (8.x-3.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Settings
be: Налады

en: Mail
be: Пошта

en: To
be: Каму

en: logs
be: лёгі

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: (No subject)
be: (Няма тэмы)
