HTML Mail (8.x-3.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Settings
hr: Postavke

en: Mail
hr: E-pošta

en: To
hr: Za

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: (No subject)
hr: (Bez naziva)
