HTML Mail (8.x-3.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Mail
fa: ارسال پست

en: To
fa: به

en: logs
fa: رویدادها

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: About
fa: درباره

en: (No subject)
fa: (بدون موضوع)

en: HTML Mail
fa: نامه HTML

en: Send Test
fa: تست ارسال

en: Configure HTML Mail system-wide settings.
fa: پیکربندی تنظیمات عمومی پست الکترونیکی HTML.

en: HTML Mail test message sent.
fa: پیغام آزمایشی HTML Mail ارسال شد.

en: Enables HTML in system emails.
fa: HTML را در ایمیل های سیستم فعال می کند.

en: Email theme
fa: پوسته نامه الکترونیکی

en: Converts relative URLS to absolute URLS so that clickable links in your message will work as intended.
fa: آدرس‌های نسبی را به آدرس‌های مطلق تبدیل می‌کند تا پیوندهای قابل‌کلیک در پیغام شما به همان صورت مورد انتظار شما کار کنند.

en: Unfiltered
fa: فیلتر نشده

en: The %theme function did not return any text.  Please check your template file for errors.
fa: تابع %theme هیچ متنی را بازنگرداند. لطفا فایل قالب خود را برای وجود خطا بررسی هستند.

en: Mail sending failed because:<br /><pre>@call</pre><br />returned FALSE.<br /><pre>@trace</pre>
fa: ارسال نامه ناموفق بود، زیرا:<br /><pre>@call</pre><br /> مقدار FALSE را بازگرداند.<br /><pre>@trace</pre>
