HTML Mail (8.x-3.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Settings
ps: امستنې

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: To
ps: ته

en: About
ps: په اړه
