HTML Mail (8.x-3.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Settings
ro: Setări

en: Mail
ro: E-mail

en: To
ro: Către

en: Instructions
ro: Instructiuni

en: logs
ro: jurnale

en: About
ro: Despre

en: (No subject)
ro: (Fără subiect)
