HTML Mail (8.x-3.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: To
az: Kimə

en: Debug
az: Debaq

en: About
az: Haqqında

en: (No subject)
az: (Mövzu yoxdur)
