HTML Mail (8.x-3.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Mail
lv: Pasts

en: To
lv: Kam

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: About
lv: Par

en: (No subject)
lv: (Nav temata)
