HTMX (1.1.1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Category
lt: Kategorija

en: Label
lt: Etiketė

en: Event
lt: Įvykis

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: From
lt: Nuo

en: Throttle
lt: Sklendė

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: A unique name for this block instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
lt: Unikalus bloko objekto pavadinimas. Privalo būti skaičiai, raidės ir atskirta pabraukimu.

en: Filter by block name
lt: Filtruoti pagal bloko pavadinimą

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
