HTMX (1.2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Category
ta: வகை

en: Block
ta: கட்டம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
