HTMX (1.2.1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Category
bg: Категория

en: Label
bg: Заглавие

en: Block
bg: Блокирай

en: Add block
bg: Добавяне на блок

en: From
bg: От

en: Throttle
bg: Редуциране

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Configure block
bg: Настройки на блок

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи
