HTMX (1.2.1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો
