HTMX (1.2.1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Category
mn: Ангилал

en: Block
mn: Хавтан

en: Add block
mn: Хавтан нэмэх

en: Throttle
mn: Цорго

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
