HTMX (1.2.2) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Category
be: Катэгорыя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Block
be: Блок

en: Add block
be: Дадаць блок

en: From
be: Ад

en: Throttle
be: Рэгулятар

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Configure block
be: Ладзіць блок

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Filter by block name
be: Фільтраваць па назве блоку
