HTMX (1.2.2) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Add block
dz: སྡེབ་ཚན་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: From
dz: ལས་

en: Throttle
dz: མར་ཕབ།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Configure block
dz: སྡེབ་ཚན་རིམ་སྒྲིག་
