HTMX (1.2.2) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Block
ht: Blòk

en: Filter
ht: Filtre

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye
