HTMX (1.3.4) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Category
gl: Categoría

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Label
gl: Etiqueta

en: Event
gl: Evento

en: Block
gl: Bloque

en: Add block
gl: Engadir un bloque

en: From
gl: De

en: Throttle
gl: Regulación

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Filter
gl: Filtro

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Provider
gl: Proveedor

en: Configure block
gl: Configurar o bloque

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Target
gl: Destino

en: Administration theme
gl: Tema de administración

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
gl: Cando o valor do filtro <em>NON</em> está na URL
