HTMX (1.3.4) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Category
kk: Категория

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Label
kk: Атауы

en: Block
kk: Блок

en: Add block
kk: Блок құру

en: From
kk: Кімнен

en: Throttle
kk: Тротл

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Administration theme
kk: Басқарушы темасы

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
