HTMX (1.3.5) - en to nl translation catalogue (50 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Category
nl: Categorie

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Event
nl: Evenement

en: Block
nl: Blok

en: Add block
nl: Blok toevoegen

en: From
nl: Van

en: Throttle
nl: Afknijpen (Throttle)

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Delay
nl: Vertraging

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Target
nl: Doel

en: Administration theme
nl: Beheerthema

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Pagination
nl: Paginering

en: Add a block
nl: Blok toevoegen

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
nl: Wanneer de filterwaarde zich <em>NIET</em> in de URL bevindt

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
nl: Wanneer de filterwaarde zich <em>WEL</em> in de URL bevindt of wanneer een standaardwaarde wordt meegegeven

en: Enter 0 for no limit.
nl: Gebruik 0 voor onbeperkt.

en: A unique name for this block instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
nl: Een unieke naam voor dit blok. Mag alleen letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Filter by block name
nl: Filter op bloknaam

en: Enter a part of the block name to filter by.
nl: Filter op een deel van de bloknaam.

en: Visibility Conditions
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarden

en: Visibility Condition
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarde

en: Show for the listed pages
nl: Tonen op deze pagina's

en: Hide for the listed pages
nl: Verbergen op deze pagina's

en: The contextual filter values are provided by the URL.
nl: De waarden van het contextuele filter worden opgenomen in de URL.

en: No blocks available.
nl: Geen blokken beschikbaar.

en: Use the administration theme when rendering the view page
nl: Gebruik voor de paginaweergave het beheerthema

en: Yes (admin path)
nl: Ja (beheer-pad)

en: Use the administration theme when rendering this display.
nl: Gebruik voor deze weergave het beheerthema.

en: Use the administration theme
nl: Gebruik het beheerthema

en: Paths starting with "@admin" always use the administration theme.
nl: Paden die beginnen met '@admin' gebruiken altijd het beheerthema.
