HTMX (1.3.5) - en to uk translation catalogue (53 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Category
uk: Категорія

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Label
uk: Мітка

en: Event
uk: Подія

en: Block
uk: Блок

en: Add block
uk: Додати блок

en: From
uk: Від

en: Throttle
uk: Обмежувач

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Filter
uk: Фільтр

en: Advanced
uk: Розширені

en: Provider
uk: Постачальник

en: Delay
uk: Затримка

en: Configure block
uk: Налаштувати блок

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Target
uk: Ціль

en: Administration theme
uk: Адміністративна тема

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
uk: За <em>ВІДСУТНОСТІ</em> значення фільтра в URL

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
uk: За <em>НАЯВНОСТІ</em> значення фільтра в URL, інакше надається стандартне значення

en: Enter 0 for no limit.
uk: Вкажіть 0 для зняття обмежень.

en: A unique name for this block instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
uk: Унікальна назва цього екземпляру блоку. Має містити лише абетково-цифрові символи розділені підкресленнями.

en: Filter by block name
uk: Фільтр за назвою блоку

en: Enter a part of the block name to filter by.
uk: Для фільтрування введіть частину назви блоку.

en: Visibility Conditions
uk: Умови видимості

en: Visibility Condition
uk: Умова видимості

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок

en: The contextual filter values are provided by the URL.
uk: Значення контекстного фільтру вказуються в URL-адресі.

en: No blocks available.
uk: Блоки недоступні.

en: Use the administration theme when rendering the view page
uk: Використовувати адміністративну тему під час візуалізації сторінки виду

en: Yes (admin path)
uk: Так (шлях адміністратора)

en: Use the administration theme when rendering this display.
uk: Використовувати адміністративну тему під час візуалізації цього відображення.

en: Use the administration theme
uk: Використовувати адміністративну тему

en: Paths starting with "@admin" always use the administration theme.
uk: Шляхи, що починаються з "@admin", завжди використовують адміністративну тему.
