HTMX (1.4.0-beta1) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Category
he: קטגוריה

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Label
he: תווית

en: Event
he: אירוע

en: Block
he: בלוק

en: Add block
he: הוספת תיבה

en: From
he: מאת

en: Throttle
he: מצערת

en: Visibility
he: ניראות

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Advanced
he: מתקדם

en: Provider
he: ספק

en: Configure block
he: הגדרות בלוק

en: Plugin
he: פלאגין

en: Next page
he: הדף הבא

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Administration theme
he: ערכת עיצוב לעמודי ניהול

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Pagination
he: דפדוף

en: Add a block
he: הוספת תיבה

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Enter 0 for no limit.
he: הזינו 0 כדי לא להגביל

en: Filter by block name
he: סינון לפי שם הבלוק

en: The contextual filter values are provided by the URL.
he: ערכים עבור סינון תלוי הקשר מסופקים ע"י הURL
