HTMX (1.4.0-beta4) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Filter
br: Sil

en: Plugin
br: Lugant
