HTMX (1.4.0) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Category
sk: Kategória

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Label
sk: Označenie

en: Event
sk: Podujatie

en: Block
sk: Blok

en: Add block
sk: Pridať blok

en: From
sk: Od

en: Throttle
sk: Urýchlenie

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Configure block
sk: Nastaviť blok

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Target
sk: Cieľ

en: Administration theme
sk: Téma vzhľadu administrácie

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana
