HTMX (1.4.2) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Category
ar: التصنيف

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Label
ar: التسمية

en: Event
ar: الحدث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Block
ar: الصندوق

en: Add block
ar: أضف صندوقا

en: From
ar: من

en: Throttle
ar: الصمام

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Roles
ar: الأدوار

en: Filter
ar: انتقاء

en: Advanced
ar: متقدم

en: Provider
ar: المزود

en: Configure block
ar: ضبط الصندوق

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Administration theme
ar: سمة الإدارة

en: Save and continue
ar: حفظ ومتابعة

en: Filter by block name
ar: تصفية الصناديق حسب الاسم

en: Visibility Conditions
ar: شروط الرؤية

en: Visibility Condition
ar: شرط الرؤية
