HTMX (1.4.2) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Category
ku: پۆل

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Label
ku: پێناس

en: Block
ku: بلۆک

en: Add block
ku: بلۆک زیادبکە

en: From
ku: له‌لایەن

en: Throttle
ku: خنکاندن

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Configure block
ku: بلۆکەکان ڕێک بخە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Administration theme
ku: ڕووکاری بەڕێوەبردن

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە
