Hierachical Term Selector (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Settings
nl: Instellingen

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
nl: Er is een ongeldige woordenlijst geselecteerd. Wijzig dit in de opties.

en: Select terms from vocabulary @voc
nl: Selecteer termen uit woordenlijst @voc

en: Select terms
nl: Termen selecteren

en: Display error message
nl: Foutmeldingen weergeven

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
nl: Maak een selectie of kies "Alle".
